[Skip to Content]

IBA Montage

Ми запрошуємо вашу організацію подати заявки на участь у церемонії нагородження переможців Премії Stevie® Awards для кращих роботодавців (Stevie® Awards for Great Employers) 2021 року (шоста щорічна церемонія) — головної міжнародної нагороди за досягнення у галузі управління персоналом, роботу колективів та окремих фахівців, нові продукти і послуги, а також постачальників, які допомагають створювати та просувати чудові можливості для роботи.

Якщо ви хочете отримати пакет документів для подачі заявки з повними інструкціями з підготовки та подання номінацій, укажіть вашу адресу електронної пошти тут і ми відправимо вам пакет.  Ми дотримуємося дуже суворої політики конфіденційності й не надаємо адресу вашої електронної пошти з жодної причини.

Це єдина сторінка на даному веб-сайті, яку ви побачите цією мовою.  Всі інші сторінки викладено англійською, як і пакет документів для реєстрації.  Ми вимагаємо, щоб документація на номінації надавалася англійською, щоб професіонали зі сфери бізнесу з різних країн світу могли долучитися до процесу оцінювання.  Далі наводиться короткий огляд нагород, вимог до надання документації та переваг для учасників.  Якщо ваша організація вирішить подати кандидатів на номінації, не забувайте, що вся документація має бути оформлена англійською.

Про нагороду Stevie Awards for Great Employers

Нагорода Stevie Awards for Great Employers — єдина у світі програма світового визнання досягнень спеціалістів із керування кадрами й роботодавців. Організація Stevie Awards, яка присуджує нагороду, знаходиться в США.   Ця організація проводить вісім різних конкурсів Stevie Awards, інформація про які знаходиться на веб-сайті www.StevieAwards.com.  Нагорода Stevie Award стала однією з найбажаніших в світі.

У 2020 році Премію Stevie Awards для кращих роботодавців (Stevie Awards for Great Employers) отримали організації та фізичні особи з понад 20 країн світу. Натисніть тут, щоб побачити список переможців за версією 2020 року.

Категорії

Нагорода Stevie Awards for Great Employers включає шість різних категорій.  Якщо ви вирішите взяти участь у конкурсі, виберіть категорії відповідно до досягнень, за які хочете відзначення для вашої організації, і підготуйте перелік ваших номінацій згідно з інструкціями для кожної категорії.  Перелік доступних типів категорій:

Перелік і опис категорій у пакеті документів на реєстрацію. 

Для участі в усіх категоріях можна буде надати письмові відповіді на питання або відповісти на питання у відео тривалістю до п’яти (5) хвилин.

Чому вашій організації варто подати заявку на номінації

Ми склали перелік з 10 причин, чому вашій організації варто подати заявку на участь у конкурсі.  Перелік див. тут.

Хто може приймати участь

Участь може брати будь-яка організація світу. Премія Stevie Awards для кращих роботодавців (Stevie Awards for Great Employers) 2021 року присуджуватиметься за досягнення організацій та фізичних осіб з 1 січня 2019 року.

Терміни подачі заявок

Реєстрація передбачає три крайніх терміни. 28 квітня — ранній крайній термін, ви зможете отримати знижку на реєстраційний внесок. 2 червня — останній термін для реєстрації. Подача заявок із запізненням буде продовжуватися до 13 липня за умови сплати комісії за спізнення.

Вартість реєстрації

Для подання номінацій у більшості категорій слід заплатити реєстраційний збір, але деякі категорії є безкоштовними.  Потрібні реєстраційні збори зазначено в пакеті на реєстрацію. Оплата має бути здійснена в доларах США кредитною карткою, чеком банку США або банківським переказом.

Контактна інформація

Нагорода Stevie Awards має представників у багатьох країнах. Ці представники поширюватимуть інформацію й допомагатимуть організаціям у країні брати участь у конкурсі.
Щоб дізнатися про присутність представників у вашій країні, натисніть це посилання.

Також ви можете звернутися до організаторів за наступною адресою:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Тел.: +1 703-547-8389
Факс: +1 703-991-2397
Ел. пошта: help@stevieawards.com

Share