[Skip to Content]

IBA Montage

Ми запрошуємо вашу організацію подати заявку на нагороду Stevie® Awards for Great Employers (Stevie® Awards for Great Employers) 2024 (9-та щорічна церемонія) - головну міжнародну нагороду за досягнення у сфері управління персоналом, роботи в команді та окремих професіоналів. , нові продукти та послуги, а також постачальники, які допомагають створювати та просувати великі можливості для працевлаштування.

Якщо ви хочете отримати пакет документів для подачі заявки з повними інструкціями з підготовки та подання номінацій, укажіть вашу адресу електронної пошти тут і ми відправимо вам пакет.  Ми дотримуємося дуже суворої політики конфіденційності й не надаємо адресу вашої електронної пошти з жодної причини.

Це єдина сторінка на даному веб-сайті, яку ви побачите цією мовою.  Всі інші сторінки викладено англійською, як і пакет документів для реєстрації.  Ми вимагаємо, щоб документація на номінації надавалася англійською, щоб професіонали зі сфери бізнесу з різних країн світу могли долучитися до процесу оцінювання.  Далі наводиться короткий огляд нагород, вимог до надання документації та переваг для учасників.  Якщо ваша організація вирішить подати кандидатів на номінації, не забувайте, що вся документація має бути оформлена англійською.

Про нагороду Stevie Awards for Great Employers

Нагорода Stevie Awards for Great Employers — єдина у світі програма світового визнання досягнень спеціалістів із керування кадрами й роботодавців. Організація Stevie Awards, яка присуджує нагороду, знаходиться в США.   Ця організація проводить вісім різних конкурсів Stevie Awards, інформація про які знаходиться на веб-сайті www.StevieAwards.com.  Нагорода Stevie Award стала однією з найбажаніших в світі.

У 2023 році Премію Stevie Awards для кращих роботодавців (Stevie Awards for Great Employers) отримали організації та фізичні особи з понад 28 країн світу. Натисніть тут, щоб побачити список переможців за версією 2023 року.

Категорії

Нагорода Stevie Awards for Great Employers включає шість різних категорій.  Якщо ви вирішите взяти участь у конкурсі, виберіть категорії відповідно до досягнень, за які хочете відзначення для вашої організації, і підготуйте перелік ваших номінацій згідно з інструкціями для кожної категорії.  Перелік доступних типів категорій:

Перелік і опис категорій у пакеті документів на реєстрацію. 

Для участі в усіх категоріях можна буде надати письмові відповіді на питання або відповісти на питання у відео тривалістю до п’яти (5) хвилин.

Чому вашій організації варто подати заявку на номінації

Ми склали перелік з 10 причин, чому вашій організації варто подати заявку на участь у конкурсі.  Перелік див. тут.

Хто може приймати участь

Участь може брати будь-яка організація світу. Премія Stevie Awards для кращих роботодавців (Stevie Awards for Great Employers) 2024 року присуджуватиметься за досягнення організацій та фізичних осіб з 1 січня 2022 року.

Терміни подачі заявок

Реєстрація передбачає три дедлайни. 24 квітня – ранній дедлайн, і ви можете отримати знижку на реєстраційний внесок. 22 травня закінчується реєстрація. Пізні заявки триватимуть до 26 червня за умови сплати штрафу за прострочення.

Вартість реєстрації

Для подання номінацій у більшості категорій слід заплатити реєстраційний збір, але деякі категорії є безкоштовними.  Потрібні реєстраційні збори зазначено в пакеті на реєстрацію. Оплата має бути здійснена в доларах США кредитною карткою, чеком банку США або банківським переказом.

Контактна інформація

Нагорода Stevie Awards має представників у багатьох країнах. Ці представники поширюватимуть інформацію й допомагатимуть організаціям у країні брати участь у конкурсі.
Щоб дізнатися про присутність представників у вашій країні, натисніть це посилання.

Також ви можете звернутися до організаторів за наступною адресою:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Тел.: +1 703-547-8389
Факс: +1 703-991-2397
Ел. пошта: help@stevieawards.com

Share