[Skip to Content]

IBA Montage

Kuruluşunuzu; insan kaynakları başarıları, ekipler, profesyoneller ve çalışmak için harika yerler yaratmaya ve teşvik etmeye yardımcı olan yeni ürün ve hizmetler ile tedarikçiler için dünyanın en büyük ödülleri olan 2024 (dokuzuncu) Büyük İşverenler için Stevie® Awards (Stevie® Awards for Great Employers) ödüllerine aday göstermeye davet ediyoruz.

Adaylık başvurusunun hazırlanması ve gönderilmesine ilişkin talimatları içeren giriş setini almak istiyorsanız, e-posta adresinizi buraya gönderin; set size e-posta ile gönderilecektir.  Sıkı bir gizlilik politikasına sahip olduğumuz için e-posta adresiniz hiçbir koşulda diğer kişilerle paylaşılmayacaktır.

Bu web sitesinde bu dilde göreceğiniz tek sayfa budur.  Diğer tüm sayfalar ve giriş seti İngilizce'dir.  Bunun nedeni, adaylık başvurularının İngilizce olarak yapılmasının zorunlu olmasıdır, bu sayede dünya çapındaki işletme uzmanları değerlendirme sürecine katılabilmektedir.  Aşağıda ödüller, başvuru koşulları ve katılımın faydalarına ilişkin kısa bir özet bulunmaktadır. Şirketinizin ödüllere aday olmasına karar verirseniz adaylıklarınızın İngilizce olarak hazırlanması gerektiğini unutmayın.

Büyük İşverenler için Stevie Awards (Stevie Awards for Great Employers) Hakkında

Büyük İşverenler için Stevie Awards (Stevie Awards for Great Employers) dünyanın en iyi işverenlerini ve insan kaynakları uzmanlarını tanıyan tek global ödül programıdır. Ödülleri takdim eden Stevie Awards organizasyonunun merkezi ABD’dedir. Bu organizasyon, sekiz farklı daldaki Stevie Awards yarışmasını organize etmektedir. Bunlar hakkında www.StevieAwards.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Stevie Ödülü, dünyanın en gözde ödüllerinden biri haline gelmiştir.

2023 yılında, Büyük İşverenler için Stevie Awards (Stevie Awards for Great Employers) ödülleri, 28'den fazla ülkedeki kuruluş ve kişilere takdim edildi. 2023 baskısındaki kazananların listesini görmek için buraya tıklayın.

Kategoriler

Büyük İşverenler için Stevie Awards’ta (Stevie Awards for Great Employers) seçim yapabileceğiniz altı tip ödül kategorisi bulunmaktadır. Katılmaya karar verirseniz şirketinizin tanınmasını istediğiniz başarılarına karşılık gelen kategorileri seçecek ve adaylık başvurunuzu bu kategorilere ait talimatlara göre hazırlayacaksınız. Mevcut kategori türleri arasında şunlar yer almaktadır:

Kategorilerin bir listesi ve açıklamasını giriş setinde bulabilirsiniz. 

Tüm kategorilerde sorulara yazılı cevaplar verme veya bu soruları yanıtlayan en fazla beş (5) dakikalık bir video sunma seçeneğine sahip olacaksınız.

Şirketiniz Niçin Aday Olmalı?

Şirketinizin ödüllere niçin aday olması gerektiğine dair 10 nedenden oluşan bir liste hazırladık. Listeyi buradan inceleyin.

Uygunluk

Dünyadaki her kuruluş katılabilir. 2024 Büyük İşverenler için Stevie Awards (Stevie Awards for Great Employers) ödülleri, 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren kuruluşların ve kişilerin başarılarını onurlandırmaktadır.

Son Katılım Tarihleri

Üç adet son kayıt tarihi vardır. 24 Nisan, indirimli giriş ücretleri sunan erken dönem son kayıt tarihidir. 22 Mayıs en son tarihtir. Geç girişler, gecikme ücreti ödenerek 26 Haziran kadar kabul edilecektir.

Giriş Ücretleri

Çoğu kategoride aday olmak bir giriş ücreti ödemenizi gerektirir, ancak ücretsiz olarak girebileceğiniz bazı kategoriler vardır.  Giriş ücreti ödenmesini gerektiren durumlar giriş setinde listelenmiştir. Ödemeler ABD doları cinsinden kredi kartıyla, bir ABD bankasından çekilebilen bir çek veya banka havalesiyle yapılmalıdır.

İletişim

Stevie Awards’ın birçok ülkede temsilcileri bulunmaktadır. Bu temsilciler gerekli bilgileri sağlar ve ülkedeki şirketlerin ödüllere katılmasına yardımcı olur.
Ülkenizde temsilci olup olmadığını öğrenmek için buraya tıklayın.

Ayrıca aşağıdaki adresi kullanarak da organizatörlerle iletişime geçebilirsiniz:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA (ABD)
Telefon: +1 703-547-8389
Faks: +1 703-991-2397
E-posta: help@stevieawards.com

Share