[Skip to Content]

IBA Montage

Pozývame vašu organizáciu, aby predložila nominácie ocenení Stevie® Awards pre významných podnikateľov na rok 2024 (Stevie Awards for Great Employers) (deviaty ročník), najlepších svetových vyznamenaní za úspechy v oblasti ľudských zdrojov, tímov a profesionálov, ako aj za nové výrobky a služby a dodávateľov, ktorí pomáhajú vytvárať a viesť skvelé miesta na prácu.

Ak chcete získať vstupný balíček obsahujúci úplné pokyny pre prípravu a predloženie vašich nominácií, zadajte sem vašu e-mailovú adresu a my vám balíček pošleme e-mailom.    Dodržiavame veľmi prísne zásady ochrany osobných údajov a vašu e-mailovú adresu nebudeme zdieľať so žiadnou treťou stranou a na žiadne účely.

Toto je jediná strana na tejto webovej stránke, ktorú uvidíte v tomto jazyku.  Všetky ostatné stránky sú v angličtine rovnako ako vstupný balíček.  Je to preto, lebo nominácie sa musia odovzdať v angličtine, aby sa profesionáli z celého sveta mohli zúčastniť na procese hodnotenia.    Nasleduje stručný prehľad ocenení, požiadaviek na prihlášku a výhod účasti.  Ak sa rozhodnete, že vaša organizácia predloží nominácie na ceny, nezabudnite, že vaše nominácie musia byť pripravené v angličtine.

O Stevie Awards for Great Employers

Ocenenia Stevie Awards for Great Employers sú jediným programom globálnych ocenení, ktorý oceňuje odborníkov v oblasti ľudských zdrojov a najlepších svetových zamestnávateľov. Organizácia Stevie Awards, ktorá udeľuje ceny, sídli v Spojených štátoch amerických.      Ide o organizátorov ôsmych rôznych súťaží Stevie Awards, o ktorých sa môžete dozvedieť viac na webovej stránke www.StevieAwards.com.  Trofej Stevie Award sa stala jednou z najžiadanejších na svete.

V roku 2023 boli ocenenia Stevie Awards pre významných podnikateľov (Stevie Awards for Great Employers) udelené organizáciám a jednotlivcom z viac ako 28 národov.  Kliknutím sem zobrazíte zoznam víťazov ročníka 2023.

Kategórie

V súťaži Stevie Awards for Great Employers je k dispozícii šesť druhov kategórií ocenení.  Ak sa rozhodnete zúčastniť sa, vyberiete si kategórie zodpovedajúce dosiahnutým výsledkom vašej spoločnosti, za ktoré chce byť ocenená, a pripravíte vaše nominácie v súlade s pokynmi pre tieto kategórie.  Medzi typy dostupných kategórií patria:

Zoznam a popis kategórií je uvedený vo vstupnom balíčku. 

Vo všetkých kategóriách budete mať možnosť poskytnúť písomné odpovede na otázky, alebo video s dĺžkou až päť (5) minút, ktoré odpovedá na otázky.

Kontakty

Organizácia Stevie Awards má zástupcov v mnohých krajinách.  Títo zástupcovia budú poskytovať informácie a pomáhať organizáciám v príslušnej krajine zúčastňovať sa na udeľovaní cien.

Ak chcete zistiť, či vo vašej krajine existuje nejaký zástupca, kliknite sem.

Organizátorov môžete kontaktovať aj na tejto adrese: 

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Telefón: +1 703-547-8389
Fax: +1 703-991-2397
Email: help@stevieawards.com

 

 

Share