[Skip to Content]

IBA Montage

ما سازمان شما را به امسال (نهمین) "جوایز استیو2024 برای کارفرمایان بزرگ" دعوت می کنیم، جایی که یکی از دستاوردهای برجسته منابع انسانی در جهان، تیم ها و متخصصان و محصولات و خدمات جدید و تامین کنندگان و کسانی که برای یک فضای کاری تلاش می کنند خوب ایجاد کنید، با تشکر، ثبت نام کنید

اگر مایلید بسته ورودی، شامل دستورالعمل کامل مربوط به نحوه تهیه و ارسال نامزدهای خود، آدرس ایمیل خود را در اینجا وارد کنید تا آن را برای شما ایمیل کنیم.  ما از خط‌مشی حریم خصوصی بسیار سخت‌گیرانه‌ای پیروی می‌کنیم و آدرس ایمیل شما را به هر دلیلی در اختیار هیچ کسی قرار نمی‌دهیم.

این تنها صفحه در این وب‌سایت است که به این زبان می‌بینید.  تمامی سایر صفحات و نیز بسته ورودی به انگلیسی هستند.  این امر به این دلیل است که ملزم می‌داریم تمامی نامزدی‌ها به انگلیسی ارسال شوند تا حرفه‌ای‌های تجاری در سراسر جهان در روند داوری مشارکت کنند. در زیر خلاصه‌ای از جوایز، الزاامات ارسال درخواست و مزایای شرکت در این مراسم ذکر شده است. اگر تصمیم گرفتید که سازمان‌تان نامزدی خود را برای این جوایز ارسال کند، به خاطر داشته باشید اعلام نامزدی باید به زبان انگلیسی آماده شود.

درباره Stevie Awards for Great Employers

 Stevie Awards for Great Employers تنها برنامه جهانی جایزه است که  به حرفه‌ای‌های منابع انسانی و بهترین کارکنان دنیا ارج می‌نهد. سازمان Stevie Awards، که جایزه را تقدیم می‌کند، در ایالات‌متحده آمریکا قرار دارد.   آن‌ها سازمان دهنده هشت رقابت مختلف Stevie Awards هستند و می‌توانید اطلاعاتی بیشتر را درباره آن در www.StevieAwards.com کسب کنید.  جایزه Stevie Award به یکی از پرطرفدارترین جوایز دنیا تبدیل شده است.

در سال 2023، جوایز «استیوی اواردز برای کارفرمایان بزرگ» از طرف بیش از 28 ملیت به سازمان ها و اشخاص اعطا شد. برای مشاهده فهرست  برندگان سال2023 اینجا کلیک کنید.

دسته‌بندی‌ها

در Stevie Awards for Great Employers ، شش نوع دسته‌بندی جایزه برای انتخاب وجود دارد.  اگر تصمیم به شرکت بگیرید، دسته‌بندی‌هایی را انتخاب می‌کنید که بیشتر با دستاوردهای مورد نظر سازمان شما برای تقدیر تطابق دارند و نامزدهای خود را مطابق با دستورالعمل‌های آن دسته‌بندی‌ها تهیه می‌کنید.  نمونه‌هایی از انواع این دسته‌بندی‌ها به شرح زیر است:

فهرست و شرحی از دسته‌بندی‌ها در بسته ورودی وجود دارد. 

در همه دسته‌بندی‌ها این امکان را دارید تا پاسخ‌های کتبی به پرسش‌ها ارائه دهید یا یک ویدئوی حداکثر پنج (۵) دقیقه‌ای بسازید که به پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

تماس با ما

Stevie Awards در بسیاری از کشورها نمایندگی دارد. این نمایندگی‌ها اطلاعات ارائه می‌دهند و به سازمان‌ها در کشور کمک می‌کنند برای دریافت جوایز مشارکت کنند.
برای اطلاع از اینکه در کشور شما نمایندگی وجود دارد، اینجا کلیک کنید.

همچنین می‌توانید با سازمان‌دهنده‌ها به آدرس زیر تماس بگیرید:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
تلفن: +1 703-547-8389
فکس: +1 703-991-2397
ایمیل: help@stevieawards.com

 

Share