[Skip to Content]

IBA Montage

Kviečiame Jūsų organizaciją pateikti nominacijas 2024 m. (Devintasis metinis) geriausių darbdavių („Stevie Awards for Great Employers“), aukščiausio lygio pasaulyje žmogiškųjų išteklių pasiekimų, komandų ir specialistų, naujų produktų ir paslaugų bei tiekėjų, padedančių kurti ir palaikyti geriausias darbo vietas, „Stevie®“ apdovanojimams gauti.

Jei norėtumėte gauti įstojimo paketą su išsamiomis instrukcijomis apie tai, kaip paruošti ir teikti savo nominacijas, čia galite pateikti mums savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jį Jums el. paštu. Vadovaujamės labai griežtomis asmeninių duomenų apsaugos nuostatomis, todėl jokiais kitais tikslais neperleisime Jūsų el. pašto adreso trečiosioms šalims.

Tai vienintelis tinklalapio puslapis, kurį matysite šia kalba. Visi kiti puslapiai yra anglų kalba, kaip ir įstojimo paketas. Taip yra dėl to, kad nominacijos turės būti pateiktos anglų kalba ir verslo profesionalai visame pasaulyje galėtų dalyvauti vertinimo procese. Toliau pateiktas trumpas apdovanojimų aprašymas, nominacijų teikimui keliami reikalavimui ir dalyvavimo šiame renginyje privalumai. Jei nuspręsite, kad Jūsų organizacija nori teikti nominacijas apdovanojimui gauti, atminkite, kad nominacijos turi būti paruoštos anglų kalba.

Apie Stevie Awards for Great Employers

Stevie Awards for Great Employers yra vienintelė pasaulinė apdovanojimų teikimo programa, skirta pripažinti žmogiškųjų išteklių specialistus ir geriausius pasaulyje darbdavius. Apdovanojimus teikianti organizacija Stevie Awards yra įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji organizuoja aštuonis skirtingus Stevie Awards konkursus, apie kuriuos galite sužinoti adresu www.StevieAwards.com. Stevie Award prizas yra tapęs vienu prestižiškiausiu pasaulio apdovanojimu.

2023 m. geriausių darbdavių „Stevie“ apdovanojimas („Stevie Awards for Great Employers“) buvo įteiktas organizacijoms ir pavieniams asmenims iš daugiau nei 28-ies tautų. Spustelėkite čia, jei norite pamatyti 2023-ųjų metų nugalėtojų sąrašą.

Kategorijos

Stevie Awards for Great Employers yra šešios apdovanojimų kategorijos, kurias galima rinktis. Norinti dalyvauti, reikia išsirinkti kategoriją, kurioje Jūsų organizacija siekia pripažinimo, ir laikantis šiai kategorijai pateiktų instrukcijų paruošti nominaciją. Siūlomų kategorijų tarpe yra:

Kategorijų sąrašas ir jų aprašymas nurodytas įstojimo pakete.

Visose kategorijose atsakymus į klausimus galėsite pateikti raštu arba penkių (5) minučių trukmės vaizdo įraše su atsakymais į klausimus.

Kontaktai

Stevie Awards turi savo atstovus daugelyje šalių. Šie atstovai išplatins informaciją ir padės šalies organizacijoms sudalyvauti apdovanojimuose.
Norėdami išsiaiškinti, ar jūsų šalyje yra atstovas, spauskite čia.

Su organizatoriais jūs galite susisiekti šiuo adresu:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA (JAV)
Telefonas: +1 703-547-8389
Faksas: +1 703-991-2397
El. paštas: help@stevieawards.com

Share