[Skip to Content]

IBA Montage

Aicinām jūsu organizāciju iesniegt nominācijas 2024. gada (9. gada balvas) Stevie® balva izciliem darba devējiem (Awards for Great Employers), kas ir pasaulē augstākais apbalvojums par sasniegumiem personāla vadībā, komandām un speciālistiem, kā arī jauniem produktiem un pakalpojumiem, un piegādātājiem, kas palīdz veidot un attīstīt lieliskas darba vietas.

Ja vēlaties saņemt pieteikuma komplektu ar detalizētiem norādījumiem par nomināciju sagatavošanu un iesniegšanu, norādiet šeit savu e-pasta adresi un mēs jums to nosūtīsim. Mums ir ļoti stingra konfidencialitātes politika un mēs nevienam neizpaudīsim jūsu e-pasta adresi nekādu iemeslu dēļ.

Šī ir vienīgā sadaļa šajā tīmekļa vietnē, kas ir apskatāma šajā valodā. Visas pārējās sadaļas, tāpat kā pieteikuma komplekts, ir angļu valodā. Tas tādēļ, ka nominācijas ir jāiesniedz angļu valodā, lai uzņēmējdarbības profesionāļi no visas pasaules varētu piedalīties vērtēšanas procesā. Tālāk ir sniegts īss pārskats par balvām, pieteikumu iesniegšanas prasībām un ieguvumiem no dalības. Ja izlemjat, ka jūsu organizācija iesniegs savas nominācijas balvām, atcerieties, ka tās ir jāiesniedz angļu valodā.

Par Stevie Awards for Great Employers

Izcilo darba devēju balvas Stevie Awards for Great Employers ir vienīgā starptautiskā apbalvojumu programma personāla vadības speciālistu un pasaulē labāko darba devēju novērtēšanai. Organizācija Stevie Awards, kas pasniedz balvas, atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā rīko astoņus dažādus Stevie Awards konkursus, par kuriem vairāk var uzzināt vietnē www.StevieAwards.com. Stevie Award trofeja ir kļuvusi par vienu no pasaulē iekārotākajiem apbalvojumiem.

2023. gadā Stevie balvas izciliem darba devējiem (Awards for Great Employers) tika piešķirtas organizācijām un indivīdiem no vairāk nekā 28 valstīm. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu 2023. gada laureātu sarakstu.

Kategorijas

Stevie Awards for Great Employers tiek pasniegtas sešās kategorijās. Ja izlemsiet piedalīties, jums būs jāizvēlas kategorijas, kas atbilst sasniegumiem, par kuriem jūsu organizācija vēlas saņemt atzinību, un sagatavojiet savas nominācijas atbilstoši šo kategoriju norādījumiem. Piedāvātajās kategorijās ietilpst:

Kategoriju saraksts un apraksti ir iekļauti pieteikuma komplektā.

Visās kategorijās varat iesniegt rakstiskas atbildes uz jautājumiem vai uz tiem atbildēt video formātā (video garums līdz 5 minūtēm).

Kontaktinformācija

The Stevie Awards ir pārstāvji daudzās valstīs. Šie pārstāvji izplatīs informāciju un palīdzēs organizācijām attiecīgajā valstī piedalīties konkursā.

Lai uzzinātu, vai jūsu valstī ir šāds pārstāvis, klikšķiniet šeit.

Rīkotāju adrese saziņai:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Tālrunis: +1 703-547-8389
Fakss: +1 703-991-2397
E-pasts: help@stevieawards.com

Share