[Skip to Content]

IBA Montage

Kutsume teie organisatsiooni esitama kandidaate 2024. aasta (üheksandat aastat järjest) Suurepäraste tööandjate Stevie® Awards (Stevie® Awards for Great Employers) auhindadele, maailma kõrgeim austus personaliosakonna, meeskondade ja spetsialistide saavutuste eest ning uutele toodetele, teenustele ja tarnijatele, kes aitavad luua ja juhtida suurepäraseid töökohti.

Kui soovite esitamiskomplekti, mis sisaldab täielikke juhiseid kandidaatide ettevalmistamise ja esitamise kohta, sisestage siia oma e-posti aadress ja me saadame selle teile e-posti teel.  Meil on väga range privaatsuspoliitika ning me ei jaga teie e-posti aadressi mitte mingil põhjusel kellegi teisega.

See on ainus selle veebisaidi leht, mida te selles keeles näete.  Kõik teised lehed on inglise keeles, nagu ka esitamiskomplekt.  See on tingitud meie soovist, et kandidaadid esitataks inglise keeles, et otsustusprotsessis saaksid osaleda kogu maailma ärispetsialistid.  Järgnev on lühiülevaade auhindadest, esitamisnõuetest ja osalemise eelistest.  Kui otsustate, et teie organisatsioon esitab auhindadele nominandid, tuleb nominatsioonid esitada inglise keeles.

Teave auhinna Stevie Awards for Great Employers (Suurepäraste tööandjate Stevie auhinnad) kohta

The Stevie Awards for Great Employers on ainus ülemaailmne auhinnaprogramm, mis tunnustab personalispetsialiste ja maailma parimaid tööandjaid. Auhindu väljaandev Stevie Awards organisatsioon asub Ameerika Ühendriikides.   Nad on kaheksa erineva Stevie Awards võistluse korraldajad, mille kohta leiate lisateavet lehelt www.StevieAwards.com.  Stevie auhinna trofee on saanud üheks maailma ihaldusväärseimaks auhinnaks.

2023. aastal anti Suurepäraste tööandjate Stevie Awards (Stevie Awards for Great Employers) auhindu organisatsioonidele ja indiviididele enam kui 28. rahvusele.  2023. aasta väljaande võitjate loendi kuvamiseks klõpsake siin.

Kategooriad

Stevie Awards for Great Employers (Suurepäraste tööandjate Stevie auhindadel) on kuus auhinnakategooriat, mille seast valida.  Kui otsustate osaleda, tuleb valida kategooriad, mis vastavad saavutustele, mille tunnustamist teie organisatsioon soovib, ning valmistada kandidaadid ette vastavalt nende kategooriate juhistele.  Saadaolevate kategooriate seast leiate järgmised.

Aasta tööandja kategooriad (Employer of the Year Categories)
Personaliosakonna saavutuste kategooriad (Human Resources Achievement Categories)
Personaliosakonna individuaalsed kategooriad (Human Resources Individual Categories)
Personaliosakonna meeskonna kategooriad (Human Resources Team Categories)
Lahenduste, rakenduste ja koolitusprogrammide või meedia kategooriad (Solutions, Implementations, and Training Programs or Media Categories)
Lahenduse pakkuja kategooriad (Solution Provider Categories)

Kategooriate loend ja kirjeldus on esitamiskomplektis. 

Kõigis kategooriates saate anda küsimustele kirjaliku vastuse või esitada kuni viie (5) minuti pikkuse video, mis vastab küsimustele.

Kontaktid

Stevie Awardsil on esindajaid mitmetes riikides. Need esindajad levitavad teavet ja aitavad riigi organisatsioonidel auhindadel osaleda.
Et teha kindlaks, kas teie riigis on mõni esindaja, klõpsake siin.

Võite ka korraldajate ühendust võtta järgmisel aadressil:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Telefoninumber: +1 703-547-8389
Faks: +1 703-991-2397
Email: help@stevieawards.com

Share