[Skip to Content]

IBA Montage

Zveme vaši organizaci, aby se přihlásila do devátého ročníku ceny Stevie® pro skvělé zaměstnavatele v roce 2024. Jedná se o celosvětově nejuznávanější ocenění za úspěchy v segmentu lidských zdrojů a nových produktů, služeb. a dodavatelé, kteří pomáhají vytvářet skvělá pracovní místa.

Chcete-li obdržet vstupní pokyny, obsahující kompletní instrukce týkající se přípravy a zaslání nominace, pošlete nám svou e-mailovou adresu a tyto vstupní pokyny Vám budou následně zaslány. Dodržujeme přísná pravidla pro zachování Vašeho soukromí, takže Vaše e-mailová adresa nebude v žádném případě předána nikomu dalšímu.

Toto je jediná stránka webu v tomto jazyce (v češtině). Ostatní stránky jsou anglicky, podobně jako vstupní pokyny. Všechny nominace se totiž podávají v angličtině, z toho důvodu, aby se profesionálové v oblasti obchodu z celého světa mohli podílet na hodnotícím procesu. Následuje stručný přehled ocenění, požadavků na podání a výhod účasti. Pokud se rozhodnete, že Vaše organizace předloží nominace na ocenění, nezapomeňte, že Vaše nominace musí být připraveny v angličtině.

O cenách Stevie Awards for Great Employers

Ocenění Stevie Awards for Great Employers jsou jediným globálním programem ocenění, který uznává odborníky v oblasti lidských zdrojů a nejlepší světové zaměstnavatele. Organizace Stevie Awards, která uděluje ceny, sídlí ve Spojených státech a pořádá osm různých soutěží Stevie Awards, o kterých se můžete více dozvědět na www.StevieAwards.com. Trofej Stevie Awards se stala jednou z nejvyhledávanějších cen na světě.

V roce 2023 byly ceny Stevie Awards pro skvělé zaměstnavatele (Stevie Awards for Great Employers) uděleny organizacím a jednotlivcům z více než 28 zemí. Pod tímto odkazem najdete seznam vítězů z ročníku 2023.

Kategorie

Ocenění Stevie Awards for Great Employers zahrnuje šest typů soutěžních kategorií. Jestliže se rozhodnete soutěže se zúčastnit, zvolte si kategorie, které se nejlépe hodí k výkonu, ve kterém chce Vaše organizace být posouzena, a připravte svoji nominaci podle pokynů určených pro tyto kategorie. K dispozici jsou následující kategorie: 

Vstupní pokyny obsahují seznam a popis jednotlivých kategorií. 

Ve všech kategoriích budete mít možnost poskytnout písemné odpovědi na otázky nebo video o délce až pěti (5) minut, které na otázky odpovídá.

Důvody, proč by Vaše organizace měla zaslat nominaci

Sestavili jsme seznam deseti důvodů, proč by se měla Vaše organizace soutěže zúčastnit a zaslat nominace na ocenění. Viz seznam důvodů.

Způsobilost

K účasti jsou způsobilé všechny organizace světa. Pro soutěž Stevie Awards for Great Employers 2024 se budou hodnotit výkony organizací a jednotlivců od 1. července 2022.

Uzávěrka pro vstup do soutěže

K registraci jsou k dispozici celkem tři termíny. První uzávěrka je 24. dubna, do té doby je možné získat slevu na vstupném. Uzávěrka příjmu přihlášek je 22. května. Pozdní přihlášky podléhající zaplacení poplatku za pozdní podání budou přijímány do 26. června.

Kontakty

Mezinárodní ocenění Stevie Awards má zastoupení v mnoha zemích. Tato zastoupení rozšiřují informace a pomáhají organizacím v jednotlivých zemích, aby se mohly soutěže účastnit. Chcete-li zjistit, zda je zastoupení rovněž ve Vaší zemi, klikněte sem.

Můžete také kontaktovat organizátory na následující adrese:

The Stevie Awards
10560 Main Street, Suite 519
Fairfax, Virginia 22030, USA
Tel: +1 703-547-8389
Fax: +1 703-991-2397
Email: help@stevieawards.com

Share